0-3 Yaş Opel'lerde Avantajlı Bakım Teklifleri!

0-3 yaş arası Opel’iniz için profesyonel bakım paketi fırsatı! Astra Sedan ve Corsa için 999 TL; Astra HB, Mokka ve Crossland X için 1099 TL; Insignia ve Grandland X için 1299 TL*. Servis sonrası Opel sahiplerine 1 aya kadar koruma sağlayan araç dezenfeksiyonu ücretsiz! Opel servislerinde aracınız ve sağlığınız güvende!

Zone Shield Araç Dezenfeksiyonu Uygulaması: Sağlık Bakanlığı onaylıdır. Ürün su bazlı olup, alkol ve toksik madde içermez. Etki süresi minimum 30 güne kadar çıkmaktadır. Nanoteknoloji sayesinde yüzeyde oluşturduğu yapı bakteri ve virüslerin formunu bozar. Cilde temasta herhangi bir sakınca yoktur. Üzerine uygulandığı ekipman ve malzemede korozyon ya da aşınmaya neden olmaz.

Paylaşın

Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on facebook
Share on twitter
Share on email
*Fiyatlar 0-3 yaş arası 15.000 km ve 45.000 km bakımlarında geçerlidir. 30.000 km bakımında 200 TL’ye kadar fiyat farkı uygulanır. Fiyatlara KDV dahildir. Kampanya sadece katılan yetkili servislerde geçerlidir. 60.000 km bakımında V kayışı ve Triger seti değişimi ayrıca ücretlendirilir. Mevcut kampanya diğer kampanyalar ve indirimler ile birleştirilemez. Groupe PSA Otomotiv Pazarlama A.Ş. kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Servis randevunuzu bize online olarak iletebilirsiniz.