Aprilla SHIVER 900

Ergonomik Tasarım

Tüm dünyayı stili ve teknolojisi ile sarsan Aprilia Shiver 900 güçlü kişiliği, sürüş keyfi ve ergonomik özellikleriyle alanında öncü bir motosiklettir. Son nesil Ride by Wire sisteminin ürünü yenilikçi motoru, farklı sürüş tarzları, her türlü sürücüyü memnun edecek birinci sınıf şasisi ve başka hiçbir motosikletin ulaşamayacağı teknik donanımları ile Aprilia Shiver 900 fark yaratıyor.

Shiver, entegre çoklu sürüş tarzı Ride by Wire teknolojisinden yararlanırken bunu bir adım daha ileriye taşıyıp RSV4 yarış motosikletinden edinilen deneyimden de sonuna kadar faydalanmaktadır. Bu teknik çözüm en son teknoloji motor kontrol sisteminin izlerini taşımaktadır ve Aprilia Shiver sektördeki teknolojik liderliğini sürdürmeye devam etmektedir.

Çalıştırma düğmesine dokunmayla beraber sürücü hareket halindeyken bile, üç sürüş tarzından birini seçebilir ve motosikletin karakterini bir anda değiştirebilir. Motosiklette bulunan teknik çözümler sayesinde V90 Aprilia inanılmaz rakamlar ortaya koymaktadır. 9,000 rpm’de 95 HP maksimum güç ve 7,000 rpm’de 81 Nm maksimum tork birinci sınıf performans göstermektedir.

Fiyat teklif talebinizi bize online olarak iletebilirsiniz.