Dacia Yetkili Satış Bayi

Beklentileriniz ne olursa olsun, Dacia’da fazlasını bulacaksınız. Ona kolayca ulaşıp, uygun bakım ve kullanım maliyetlerini, ekonomik motorlarını görüp, konforunu yaşadığınızda, ne kadar doğru bir karar verdiğinizi anlayacaksınız. Dacia, otomobillerde genişlik ve konforu bir araya getirdi. Her ihtiyaca göre modüler özellikler sunan Dacia otomobilleri, oturma alanlarını yükleme alanlarına dönüştürme konusunda oldukça becerikli.
Yol şartları ne olursa olsun, Dacia’nızın dayanıklılığı ile emin ellerdesiniz. Bu yüzden Dacia sizlere, Renault güvencesiyle 3 yıl ya da 100.000 km garantisini rahatlıkla veriyor.
Dacia Yetkili Satış Bayi olarak Asal Motorlu Araçlar showroomunda, Dacia marka otomobilleri keyifle inceleyebilir ve dilerseniz test sürüşü talebinde bulunabilirsiniz. İhtiyacınıza uygun Dacia marka aracınızı belirlemek ve daha detaylı bilgi verebilmek amacıyla showroomumuzu ziyaret etmenizden memnuniyet duyarız.

Araç Modelleri

Dacia Yetkili Servisi

Dacia Yetkili Servisimize geldiğinizde, uzman teknik elemanlardan oluşan ekibimiz size en uygun çözümü sunmak için aracınızla yakından ilgilenir ve bu sayede mükemmel bir sonucu garantilemiş olursunuz.
Aracınızın bakımını bize bırakmanız, her bakım kilometresinde size birçok faydayı da beraberinde getirir. Dacia kalite standartları çerçevesinde belirlenen ve bakım programında öngörülen işlemler servisimizde eksiksiz olarak uygulanır. Servisimizde uygulanan tüm işlemlerde yalnızca orijinal yedek parça kullanılır ve bu parçalarda 2 yıl veya 60.000 km boyunca yedek parça ve onarım garantisi mevuttur.

Acil Yol Yardım

Dacia aracınız ile yolda kaldığınızda hiç endişe etmeyin. Asal Dacia Yetkili Servisi, acil yol yardım hizmeti ile yanınızda. Acil durumlarda Asal Dacia Acil Yol Yardım hizmetinden faydalanmak isterseniz aşağıdaki telefon numarasından bize ulaşabilirsiniz.

Asal Yetkili Servis ve Hasar Onarım Merkezi hakkında detaylı bilgi alın.