Hakkımızda

Asal Motorlu Araçlar 1966 yılında kuruldu. Otomobil bakım ve onarım hizmetleri vermek üzere kurulan Asal Motorlu Araçlar, yıllar itibariyle hem hizmet verdiği markaları ve hem de faaliyet alanını genişletmeye devam etti.

Asal Motorlu Araçlar, 2009 yılında Ford Yetkili Servisi olarak hizmet vermeye başladı. Ford Yetkili Servis hizmetleri halen, 2.000 metrekare kapalı alana ve 1.250 metrekare açık alana sahip olan İstanbul Ayazağa’daki merkezde verilmektedir.

2010 yılında yine Ayazağa’daki merkezde, otomobil, motosiklet ve marine motor satış yetkisi ile Suzuki Yetkili Satış Bayi açılışı gerçekleştirildi. 2013 yılında bünyesine yeni markaların bayiliklerini katan Asal Motorlu Araçlar, İstanbul Maslak’taki yeni adresinde Renault ve Dacia markalarının Yetkili Satış Bayi açılışlarını gerçekleştirdi. 2013 yılında ayrıca Asal Motorlu Araçlar Hasar Onarım Merkezi de, Ayazağa’daki merkezde hizmet vermeye başladı.

2019 itibariyle Opel Yetkili Satış Bayi açılışını yapan Asal Motorlu Araçlar, faaliyetlerine Ayazağa ve Maslak’taki iki hizmet noktasında devam ediyor.

Vizyonumuz ve Değerlerimiz

Vizyonumuz

Türkiye’de ilk akla gelen otomotiv şirketleri arasında yer almak.

Misyonumuz

Kaliteli hizmet anlayışımız ve müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem ile müşterilerimize, çalışanlarımıza ve tüm paydaşlarımıza katma değer sağlamak.

Stratejimiz

Kaliteden taviz vermeden, müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerine en uygun çözümü sunarak, hizmet verdiğimiz müşteri portföyünü sürdürülebilir bir şekilde büyütmek.

Vazgeçilmez Değerlerimiz

Kalite
İş süreçlerimizin her aşamasında yüksek kalite standartlarımızı eksiksiz uygularız.

Müşteri Memnuniyeti
Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini iyi anlar ve onlara bu doğrultuda en uygun, en doğru ve en kaliteli hizmetleri sunarız.

Güven
Müşterilerimiz ve tüm paydaşlarımızla olan ilişkilerimizde güven esastır.

Dürüstlük
İşimizde doğruluk, dürüstlük ve yüksek iş ahlakından ödün vermeyiz.

Çevreye Duyarlılık
Doğaya ve çevremize zarar verebilecek uygulamalardan kaçınmaya çalışır ve sürdürülebilirliğe önem veririz.

Ekip Ruhu
Ekip olarak birlikte çalışmanın gücüne inanır, bilgi ve tecrübelerimizi her zaman birbirimizle paylaşırız.