İkinci El Hizmetleri

İkinci el aracınızı satarak değerlendirmek ve yeni bir araç almayı düşünüyorsanız veya güvenle ikinci el araç satın alabileceğiniz bir otomobil bayisi arıyorsanız sizi, Asal Motorlu Araçlar’ın sunduğu ikinci el alım satım hizmetlerine davet ediyoruz.

Aracınızı ikinci elde değerlendirmeyi düşünüyorsanız, aracınızı Asal Motorlu Araçlar’a getirmenizi öneririz. Aracınızı getirdiğinizde detaylı incelemeye alarak, değer belirleme çalışmasını gerçekleştiririz. Piyasa değerini belirledikten sonra dilerseniz aracınızı satışa sunabilir veya takas yoluyla yeni bir araç satın alabilirsiniz. Takas alternatifini değerlendirmek istemeniz halinde dilerseniz sıfır araç seçeneklerimizden seçim yapabileceğiniz gibi, ikinci el araç parkımızdan da seçim yapabilirsiniz.

İkinci el araç alım veya satım konusunda destek almak için bize online olarak başvuruda bulunabilirsiniz. Başvurunuz bize ulaştıktan sonra, müşteri danışmanlarımız sizinle iletişime geçerek danışmanlıkta bulunacaktır.

Asal Motorlu Araçlar’da ikinci el satışta olan araçları incelemek isterseniz, Sahibinden.com sitesindeki mağazamıza göz atabilirsiniz.

İkinci El Alım / Satım Başvuru Formu