Moto Guzzi MGX-21

Bildiğiniz Her Şeyi Unutun

Başkalarının yarın yaşayabileceklerini, sizin bugün yaşayabilmeniz için MGX-21’i ürettik. Moto Guzzi eXperimental olarak bilinen MGX 21; ilk motosikletin Mandello del Lario fabrikasından çıktığı yılı ifade eder. Ya da isterseniz 21’i, karbon fiber kaplamalı 21 inç ön jant için de düşünebilirsiniz.

Moto Guzzi Büyük Blok motorunun torku öne çıkıyor. 121 Nm (89 ft lbs) tork ile herkesi geride bırakan devirlerde çıkardığı kükremeyle sizi ileriye doğru fırlatır. Aynı zamanda gaz kablolu gaz kelebeği ile son teknoloji elektronik yönetim, seçilebilir güç düzeyleri ve geliştirilmiş çekiş kontrolü her şeyi kontrol altında tutarak Hız Sabitleyicinin konforunu yaşamanıza olanak sağlar.

Sizi istediğiniz her yere götürebilme ve gömme yan bölmelerde ihtiyacınız olan her şeyi taşıyabilme yetenekleri ile MGX-21, size hiç bilmediğiniz bir geleceği gösterecek, şehir sınırlarının dışına çıkmaya teşvik edecek ve istediğiniz ufuklara yelken açmanızı sağlayacak. Kaldırılabilir yolcu selesi sayesinde ister tek başınıza, ister bir başkasıyla. Yolculuğun tadı müzikle çıkar. Bu nedenle MG-MP Multimedia Platformu ile tamamen entegre edilebilen Bilgi-Eğlence sisteminin lansmanını yapmak için MGX-21’den daha iyi bir model bulamazdık.

Fiyat teklif talebinizi bize online olarak iletebilirsiniz.