Opel Yetkili Satış Bayi

Opel Yetkili Satış Bayi olarak Asal Motorlu Araçlar showroomunda, Opel marka otomobilleri keyifle inceleyebilir ve dilerseniz test sürüşü talebinde bulunabilirsiniz. İhtiyacınıza uygun Opel marka aracınızı belirlemek ve daha detaylı bilgi verebilmek amacıyla showroomumuzu ziyaret etmenizden memnuniyet duyarız.

Araç Modelleri

Opel Yetkili Servisi

Opel Yetkili Servisimiz, her biri alanında uzmanlaşmış servis personelimiz ile hizmet vermektedir. Endüstri Meslek Lisesi ve üzerinde eğitime sahip olan servis kadromuz, aracınızın tüm bakım ve onarım ihtiyaçlarını, yüksek kalitedeki hizmet standartlarımız doğrultusunda karşılamaktadır.
Opel Yetkili Servisimizde bakım ve onarımların tamamı, yüksek teknoloji gerektiren ekipmanlar, invertör punto teknolojisi ve yalnızca Opel orijinal yedek parçaları ile fabrika standartlarında yapılmaktadır. Servisimizde, günümüz araçların teknolojisine uygun test (diagnostic) cihazları, süspansiyon, frenleme ve yanal kayma cihazları, klima gaz dolum cihazları, rot balans cihazları, akü ve akü test cihazları ile ihtiyaç duyulabilecek tüm ekipmanlar bulunmaktadır.

Acil Yol Yardım

Opel aracınız ile yolda kaldığınızda hiç endişe etmeyin. Asal Opel Yetkili Servisi, acil yol yardım hizmeti ile yanınızda. Acil durumlarda Asal Opel Acil Yol Yardım hizmetinden faydalanmak isterseniz aşağıdaki telefon numarasından bize ulaşabilirsiniz.

Orijinal Yedek Parçalar

Opel marka aracınızda yalnızca orijinal yedek parça kullanmanız, size önemli kalite ve güvenlik avantajları sağlar. Orijinal olmayan ve kalitesi düşük yedek parçaların, konusunda uzman olmayan ve gerekli teknik eğitimleri almamış atölyelerdeki onarım işlemlerinde kullanılması, can ve mal güvenliği riskini de beraberinde getirir. 

Servisimizde aracınıza takılan tüm yedek parçalar, yalnızca Opel Yedek Parça Deposundan getirtilen orijinal yedek parçalardır. Bunun haricinde hiçbir şekilde yan sanayi veya ithal yedek parça kullanılmaz. Bu sayede aracınıza takılan yeni parçanın 2 yıl boyunca sınırsız kilometrede yedek parça garantisine sahip olması sağlanır. Garantiniz kapsamında aracınızda yeniden bir arıza oluşması halinde ücretsiz yol yardım hizmetinden yararlanırsınız.

Asal Yetkili Servis ve Hasar Onarım Merkezi hakkında detaylı bilgi alın.