Piaggio Beverly Sport Touring 350 i.e.

Maksimum Performans

Piaggio’nun yüksek tekerlekli en çok satan ürün gamı yeni bir spor modelle güçlendirildi: karşınızda Beverly SportTouring. Yeni 350 cc motor 300 cc kadar kompakttır ve 400 cc ile aynı performansa sahiptir. 150/70 arka tekerleğe ve yeni bir görünüşe sahip olan ürün, ince işlenmiş detayları ile Beverly klasını ve zarafetini spor sınıfına taşıyarak evrim geçirmektedir. Yeni Beverly SportTouring, tam güvenlikten asla ödün vermeden performanstan maksimum avantaj sağlamak amacıyla ABS/ASR ile donatılmış ilk scooterdır.

Beverly SportTouring’in tutarlı ve zarif stili Beverly ailesinin, en iyi İtalyan ürünlerin belirginözelliği olan kibar sadelik ile sportif özellikli sayısız yeni detay arasında ince bir denge kurmayı amaçlayan ayırt edici stilinin özenli ve uyumlu bir evriminden ileri gelmektedir. İlk bakışta bile Becerly SportTouring, sportif havasını vurgulamanın yanı sıra sürücü için aerodinamik korumayı artıran buğulu ön cam ile ön plana çıkmaktadır. Krom apre yerine, kompleks yüzeyleri geliştirerek yeni SportTouring’e aynı anda daha kesin, sportif ve zarif bir karakter kazandıran ön “kalıplama” gibi mat ve ince işlenmiş detaylar bulunmaktadır.

Yeni Beverly SportTouring pazardaki, acil durum hızlanması veya frenlemesi nedeniyle ani tutuş kaybının olması gibi en hassas durumlarda bile optimum araç hakimiyeti sağlamak amaçlı ABS/ASR paketiyle donatılabilen ilk scooterdır. İki tekerlek de dönüş hızının hemen tespit edilmesi için tone wheel adı verilen tertibatla (ikaz bobini) ve sensörle donatılmıştır. Sensörler, iki kanallı bir hidrolik kontrol ünitesine bağlıdır. Bu ünite servo valflar vasıtasıyla fren sisteminin basıncını düzenleyerek tekerleğin kilitlenme ihtimalinin bulunduğu anda ABS’yi devreye sokar. Bunun sonucunda lastiklerin tamamen ve sabit tutuşu sağlanır ve frenleme mesafesi azalır.

Fiyat teklif talebinizi bize online olarak iletebilirsiniz.