Renault Yetkili Satış Bayi

Renault Yetkili Satış Bayi ve Yetkili Servisi olarak İstanbul Maslak’ta, 2.000 metrekare alan üzerine kurulmuş olan Ata Center’ın giriş katında hizmet veriyoruz. Renault’un birbirinden farklı modelleri sizleri showroomumuzda bekliyor. Çeşitli donanımlara sahip alternatifler arasından yapacağınız seçim doğrultusunda Asal Motorlu Araçlar olarak, alternatif ödeme seçeneklerini de sunuyoruz.

Araç Modelleri

Renault Yetkili Servisi

Bakım, otomobilinizin mevcut durumunu detaylı olarak görebilmeniz için iyi bir fırsattır. Aracınızın kullanım ömrünü uzatmak ve performansını iyileştirmek için aracınızı Renault Yetkili servislerine götürerek bakım talimatlarına uymanız çok önemlidir. Renault alacağınız her bakım hizmetiniz için sabit servis paketlerini önerir. Uzman teknik elemanlardan oluşan ekibimiz size en uygun çözümü sunmak için aracınızla yakından ilgilenir ve bu sayede mükemmel bir sonucu garantilemiş olursunuz.
Aracınızın bakımını bize bırakmanız, her bakım kilometresinde size birçok faydayı da beraberinde getirir. Renault kalite standartları çerçevesinde belirlenen ve bakım programında öngörülen işlemler eksiksiz olarak uygulanır. Aracınızın mekanik ve elektronik işleyişi kontrol edilir. Ücretsiz sıvı takviyeleri gerçekleştirilir. Servisimizde uygulanan tüm işlemlerde yalnızca orijinal yedek parça kullanılır ve bu parçalarda 2 yıl parça ve işçilik garantisi mevuttur.

Acil Yol Yardım

Renault aracınız ile yolda kaldığınızda hiç endişe etmeyin. Asal Renault Yetkili Servisi, acil yol yardım hizmeti ile yanınızda. Acil durumlarda Asal Renault Acil Yol Yardım hizmetinden faydalanmak isterseniz aşağıdaki telefon numarasından bize ulaşabilirsiniz.

Orijinal Yedek Parçalar

Aracınızın bakım ve onarımı sırasında aracınıza takılan yedek parçalara karar veren genelde siz değilsinizdir. Çoğu zaman onarımı yapan kişi veya firma bu seçimi sizin adınıza yapar. Dolayısıyla sizin adınıza düşük kalitede, hatta bazen yasadışı olarak taklit edilen yedek parçaların kullanımın da söz konusu olabilir. Aracınızı Renault Yetkili Servise götürmeniz halinde, siz farkında olmadan aracınız taklit edilmiş yedek parçalarla donatılmış olabilir.
Göz kamaştırıcı farlar, daha dayanıksız tamponlar, erken okside olan karoser parçaları, kötü yapılan lehimler, etkin olmayan filtreler ve frenler… Çoğu zaman düşük ve standart dışı kalitedeki taklit edilmiş yedek parçalar, çok büyük riskler taşıyabilmektedir. Tüm bu risklerden korunmak için aracınızı Renault Yetkili Servisine götürmeniz yeterlidir.

Renault orijinal yedek parçaları, Renault şartnamelerini esas alarak tasarlanmıştır ve düzenli olarak test edilir. Renault orijinal yedek parçalarını kullanmak, aracınızın performansını koruma altına alır ve aracınızın sürüş güvenliğini korur.
Aracınızı Renault yetkili servislerine emanet etmek, birçok güvenlik testinden de faydalanmanız anlamına gelir.

İkinci El Alım Satım İmkanı

Hali hazırda kullandığınız bir aracınız varsa ve bu aracınızı ikinci elde değerlendirmek istiyorsanız, Asal Motorlu Araçlar’ın ikinci el hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. İkinci el aracınızın değerinde satılabilmesi için aracınız, konusunda uzman personelimiz tarafından kontrol edilir ve piyasa değeri belirlenerek satışa sunulur. İkinci el aracınızı dilerseniz, bünyemizde satışta bulunan bir başka ikinci el araç ile de, Asal Motorlu Araçlar güvencesi altında takas edebilirsiniz.

Asal Yetkili Servis ve Hasar Onarım Merkezi hakkında detaylı bilgi alın.