Servis Hizmetleri

Asal Motorlu Araçlar, Dacia, Opel, Renault, Subaru ve Suzuki markaların yetkili servisi olarak, bakım, arıza ve hasar onarım hizmetlerini veriyor. Konusunda uzman ve eğitimlerini, yetkili eğitim merkezlerince almış olan servis personelimiz ile hızlı ve güvenilir servis hizmetleri sunuyoruz. Müşterilerimizin araçlarında can taşıdıklarının bilincinde ve hassasiyetinde olarak, yüksek kalitede hizmet standartlarını benimseyerek hizmet veriyoruz.

Aracınızın sürüş güvenliğini korumaya yönelik birçok farklı hizmete, yetkili servislerimizden ulaşabilirsiniz. Yetkilisi olduğumuz markaların kalite standartlarını eksiksiz uygulayan servisimizde yalnızca otomobil markalarınca onaylanmış orijinal yedek parçalar kullanılmaktadır. Bu sayede aracınızın sürüş güvenliğini en üst düzeyde korumayı hedefleriz.

2.000 metrekare kapalı alan ve 1.250 metrekare açık alana sahip iki farklı servis noktasında hizmet veren Asal Motorlu Araçlar, aracınızı güvenle teslim edebileceğiniz kaliteli servis hizmetlerini sunuyor.

Hizmetlerimiz

2.000 metrekare kapalı alan ve 1.250 metrekare açık alan üzerine kurulu olan Hasar Onarım Merkezimiz, teknik ve idari eğitimlerini tamamlamış, konusunda uzman hasar onarım ekiplerimiz ile hizmet vermektedir.

Servis Kampanyaları

Servis başvurunuzu web sitemiz üzerinden online olarak yapabilirsiniz.

Hasar Onarım Merkezi

2.000 metrekare kapalı alan ve 1.250 metrekare açık alan üzerine kurulu olan Hasar Onarım Merkezimiz, teknik ve idari eğitimlerini tamamlamış, konusunda uzman hasar onarım ekiplerimiz ile hizmet vermektedir. Hasar onarım ekiplerimiz, marka ayırımı olmaksızın, her marka aracın hasar onarımına yönelik hizmet sunuyor.
İstanbul’da ve özellikle de bulunduğumuz bölgedeki bireysel müşterilerimizin yanı sıra, Türkiye’de faaliyet gösteren birçok araç kiralama şirketinin de ilk tercihi konumundaki Hasar Onarım Merkezimiz, kaliteden ödün vermeden, güvenilir hasar onarım hizmetleri veriyor.

Hasar Onarım Ekibi

Asal Motorlu Araçlar olarak, Hasar Onarım Merkezimizde otuzun üzerinde personelimiz ile hizmet veriyoruz. Teknik ve idari eğitimlerini tamamlamış ve alanlarında uzman olan Hasar Onarım Ekibimiz, herhangi bir marka ayırımı olmaksızın, her marka aracın hasar onarımına yönelik hizmet veriyor.

Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak ve ilgili ekipler ile iletişime geçmek için Hasar Onarım Ekibimizin iletişim bilgilerini aşağıda bulabilirsiniz. Merkezimizden hasar onarım hizmeti almanız halinde, onarım esnasında servisimizde beklemek istemezseniz, servis danışmanınıza bilgi vermenizi rica ederiz. Danışmanınız sizi, güzergahınız üzerinde kolay ulaşım sağlayabileceğiniz en yakın noktaya yönlendirecektir.

Servis Başvuru Formu