Subaru Yetkili Satıcısı

Subaru Yetkili Satıcısı olarak Asal Motorlu Araçlar showroomunda, Subaru marka otomobilleri keyifle inceleyebilir ve dilerseniz test sürüşü talebinde bulunabilirsiniz. İhtiyacınıza uygun Subaru marka aracınızı belirlemek ve daha detaylı bilgi verebilmek amacıyla showroomumuzu ziyaret etmenizden memnuniyet duyarız.

Araç Modelleri

Subaru Yetkili Servisi

Subaru Yetkili Servisimiz, her biri alanında uzmanlaşmış servis personelimiz ile hizmet vermektedir. Uzman servis kadromuz, aracınızın tüm bakım ve onarım ihtiyaçlarını, yüksek kalitedeki hizmet standartlarımız doğrultusunda karşılamaktadır.

Subaru Yetkili Servisimizde bakım ve onarımların tamamı, yüksek teknoloji gerektiren ekipmanlar, invertör punto teknolojisi ve yalnızca Subaru orijinal yedek parçaları ile fabrika standartlarında yapılmaktadır. Servisimizde, günümüz araçların teknolojisine uygun test (diagnostic) cihazları, süspansiyon, frenleme ve yanal kayma cihazları, klima gaz dolum cihazları, rot balans cihazları, akü ve akü test cihazları ile ihtiyaç duyulabilecek tüm ekipmanlar bulunmaktadır.

Acil Yol Yardım

Subaru aracınız ile yolda kaldığınızda hiç endişe etmeyin. Asal Subaru Yetkili Servisi, acil yol yardım hizmeti ile yanınızda. Acil durumlarda Asal Subaru Acil Yol Yardım hizmetinden faydalanmak isterseniz aşağıdaki telefon numarasından bize ulaşabilirsiniz.

Orijinal Yedek Parçalar

Subaru marka aracınızda yalnızca orijinal yedek parça kullanmanız, size önemli kalite ve güvenlik avantajları sağlar. Orijinal olmayan ve kalitesi düşük yedek parçaların, konusunda uzman olmayan ve gerekli teknik eğitimleri almamış atölyelerdeki onarım işlemlerinde kullanılması, can ve mal güvenliği riskini de beraberinde getirir. 

Subaru’nuzun yıllarca tam performansla, ekonomik ve sorunsuz olarak çalışmasının yegâne koşulu var: Yetkili Servis Hizmeti ve Orijinal Yedek Parça. Sadece Subaru’nuz için üretilen ve aracınızla eşsiz bir ahenk içinde birleşen orijinal yedek parça sizlere aynı zamanda garantisi ile teslim ediliyor.

Asal Yetkili Servis ve Hasar Onarım Merkezi hakkında detaylı bilgi alın.